Better Academy English & Skills

Szkoła językowa dla dzieci w Warszawie

Znajdź kurs dla swojego dziecka!

Kursy dla dzieci w wieku
od 6 miesięcy - 6 lat

Kursy dla dzieci w wieku
od 7 - 15 lat

Kursy online dla wszystkich
dzieci

Nasze
Programy

Better Academy to szkoła językowa, która wspiera dzieci w nauce języka angielskiego z praktycznym zastosowaniem w życiu codziennym.

Przygotowujemy dzieci i młodzież do swobodnego funkcjonowania w warunkach kulturowej różnorodności, bez względu na to jaki obiorą kierunek dalszej edukacji. Dajemy im narzędzia do dalszego rozwoju, w zgodzie z ich zainteresowaniami i talentami. Chcemy, aby nasi uczniowie ciągle byli lepsi!

Szkoła dla kreatywnych dzieci!

Artyści

Informatycy

Poligloci

Mały inżynier

Znajdź kurs dla swojego dziecka

Jakie mamy cele?

Oferujemy kursy w języku angielskim z native speakerami, które są na bieżąco poddawane ewaluacji, a następnie dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów.
 
Kursy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 15 lat.
 
Nasza szkoła języka angielskiego Better Academy mieści się w Warszawie na Mokotowie przy samym metrze Wilanowska.

Nasze
Programy

Naszą misją jest przygotowywanie dzieci do lepszego startu w dorosłe życie, poprzez umożliwienie im rozwinięcia pełni potencjału, jakim dysponują. Zapewniamy rozwój osobisty każdego dziecka w oparciu o różne dyscypliny: matematykę, informatykę, fizykę, chemię, biologię i najnowsze  technologie – dziedziny, które są podstawą wszelkich innowacyjnych technologii i wynalazków oraz współczesnej medycyny. Co więcej, programy Akademii znakomicie uzupełniają system edukacji w Polsce.

Aktualności

0
godziny tygodniowo
0
godzin tygodniowo zajęć
0
nauczycieli
0
placówki

Co o nas mówią?

Bardzo sympatyczne miejsce, atmosfera domowa, zaangażowane nauczycielki, a właścicielka to cudowna osoba. Na zajęciach angielskiego mówi się tylko po angielsku. Nauka jest połączona z zabawą. Syn bardzo oswoił się z językiem, chętnie przychodzi na zajęcia i w szkole się podciągnął z ocenami.

Anna

mama

Super miejsce z doskonałym pomysłem na ciekawą edukację dzieci i profesjonalnym podejściem. Dzieciaki nie chcą wychodzić z zajęć, uczą się dużo, szybko i we wspaniałej atmosferze. Zajęcia w Better Academy to czysta przyjemność!!! Dziękujemy za tę jakość! Jesteście niezawodni!!! <3

Angelika

mama Dominika

Polecam! Szkołę wyróżnia otwartość, dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Lektorzy profesjonalni, z pomysłami na niebanalne zajęcia. Świetna organizacja zajęć, dynamiczna, bez chwili na nudę.

Renata

mama Jeremiego

Polecam!!! Przemiła i domowa atmosfera, córka zawsze wyczekuje zajęć, które są połączone z zabawą i może przy okazji rozwijać swoje umiejętności malarskie 🙂

Marzena

Wspaniała szkoła – moje dziecko uczy się tam angielskiego oraz projektowania wnętrz. W tym roku będzie chodzić na zajęcia do Paula – pierwszy feedback dzieciaka entuzjastyczny. Rozmawiali cały czas po angielsku, pan świetnie rysuje i ma talent aktorski. Bardzo to fajne, bo w ten sposób młody przełamie opór przed mówieniem po angielsku. Dodatkowo syn chodził do Better Academy na projektowanie wnętrz – w tym roku znów wraca na te lekcje.

Edyta

mama Brunona

Mój syn jest uczestnikiem zajęć w Better Academy trzeci rok, brał udział także w wakacyjnych półkoloniach. Oferta Better Academy jest unikatowa na rynku z kilku powodów: zajęcia w małych (4-5 osób) grupach, doskonale przygotowani, ze świetnym podejściem do dzieci i dobrą energią nauczyciele, właścicielka – Anna Zawadzka dbająca zarówno o najwyższą jakość produktu, edukację dzieci i rodziców ale również o atmosferę panującą w szkole. Dla mnie osobiście to też miejsce spotkań z inspirującymi rodzicami. I bardzo ważny czynnik- mój syn uwielbia to miejsce, zajęcia, nauczycieli i atmosferę. Better Leaders to dla mnie marka premium, to nie tylko produkt, ale również wartości oraz unikalne podejście do klienta.

Anna

mama Mikolaja

Kontakt

Zapisz się do Newslettera!

[MIEJSCE NA FORMULARZ]