Better Academy

Język angielski

Zajęcia z angielskiego

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci – Fun & Play (4+)

Czy twoje dziecko nie lubi posługiwać się angielskim? A może wstydzi się mówić w tym języku? W Better Academy przełamujemy bariery językowe poprzez zabawę. Podczas zabaw dziecko uczy się słownictwa, gramatyki i poprawnej wymowy dzięki grom edukacyjnym i zabawom ruchowym oraz ćwiczy pod okiem angielskojęzycznego nauczyciela.

 

podstawy programowania dla dzieci

Angielski z elementami kodowania (5-6 lat)

Czy twoje dziecko interesuje się komputerami i nowymi technologiami? A może nie lubi mówić po angielsku? W świecie informatyki to angielski jest podstawowym językiem komunikacji. Zajęcia z języka angielskiego z elementami kodowania przeznaczone są dla dzieci, które chciałyby nauczyć się komputerowych umiejętności praktycznych, a równocześnie poćwiczyć mówienie po angielsku i przełamać bariery językowe.Wspólnie poznajemy podstawy języka angielskiego i programowania. 

angielski dla dzieci warszawa

Happy Kids (5-6 lat)

Czy chcesz, aby Twoje dziecko od małego uczyło się języka angielskiego podobnie do dzieci w brytyjskim przedszkolu? Jeśli tak, to te wyjątkowe zajęcia są właśnie dla niego! Nasz kurs łączy zabawę z prawdziwą nauką i przygotowuje dzieci do kolejnego etapu nauki. 

angielski dla dzieci

Gry komunikacyjne – Communication Games (9-14 lat)

Czy chcesz, aby Twoje dziecko w łatwy i przyjemny sposób nauczyło się mówić po angielsku? Na naszych zajęciach rozwój właśnie tej umiejętności jest w centrum uwagi. Język angielski dla dzieci nigdy nie był tak atrakcyjny. Dlaczego? Bo poprzez szereg gier i zabaw językowych Twoje dziecko z łatwością pokona barierę w mówieniu i zacznie swobodnie używać języka angielskiego.

zajęcia dla dzieci i młodzieży

Angielski z tworzeniem gier 3D 

Język angielski dla dzieci od od 7 do 12 lat. Zajęcia łączą naukę języka angielskiego z tworzeniem gier komputerowych w formule 3D. W trakcie kursu uczniowie dowiedzą się, jak w prosty sposób wykonać własne gry komputerowe z oprogramowaniem Kodu Game Lab, przy okazji ucząc się języka angielskiego.

nauka angielskiego warszawa

Angielski z gitarą i ukulele (7-12 lat)

Czy Twoje dziecko lubi słuchać muzyki? Czy lubi uczyć się poprzez muzykę i piosenki? Jeśli tak, to te muzyczno-językowe zajęcia są właśnie dla niego! Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnego instruktora gry na gitarze i ukulele, który jest również wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego z Kanady.