Better Academy

Informacje o trenerze:

Agata – Native English speaker języka angielskiego, edukatorka i mówca motywacyjny. Doświadczenia zawodowe zdobywała żyjąc i studiując w USA. Po powrocie do Polski uczyła dzieci i młodzież w szkole podstawowej, jak i na zajęciach uzupełniających. Jej uczniowie są laureatami prestiżowych konkursów i nagród oraz podejmują decyzje o nauce w języku angielskim.

Nie boją się mówić i planują swoją przyszłość w oparciu o język angielski.

 

 

 

 

Co mówią o Agacie jej uczniowie:

Jeremi, lat 12: „Pani Agata nie komentuje moich błędów, jest cierpliwa, ma przyjacielski stosunek, wytłumaczy, ma pomysł na lekcję, chciałbym mieć takich nauczycieli więcej, czuje się wysłuchany
Matylda, lat 16: „Pani Agata uczy praktycznych umiejętności, dużo wie…”

Mikołaj, lat 11: „Panią Agatę lubię, bo jest spoko, jest miła i fajny jest jej sposób nauczania. Na zajęciach mam też fajnych kolegów.”

 Matylda, lat 16:„Dzięki tym zajęciom odważyłam się wreszcie mówić w języku angielskim. Zrozumiałam, że nauka języka nie dość, że nie musi odbywać się w formie stacjonarnych zajęć i wkuwania słówek na pamięć, to może być interesująca i przyjemna. Polubiłam naukę i sam język oraz odkryłam, że pisanie w języku angielskim sprawia mi przyjemność.” 

Patrycja z tematyką edukacji jest związana od 10 lat.
Ukończyła kierunek edukacja techniczno- informatyczna na Uniwersytecie im KEN w Krakowie gdzie poznała w praktyce i teorii zasady pracy z dziećmi i młodzieżą w kontekście prowadzenia zajęć z informatyki i techniki (programowanie, zajęcia z robotami i mikrokontrolerami). Interesuje się programowaniem stron internetowych (javascript, html, css), programowaniem w Pythonie, tworzeniem gier w scratchu, kodu, sterowaniem robotów (Photon, Ozobot).
Wolny czas spędza uprawiając sport na świeżym powietrzu lub czytając kolejną ciekawą lekturę.