Better Academy

Better Summer Camps 2019
półkolonie pełne wyobraźni!

Z dumą przedstawiamy Better Summer Camps 2019 – jedyne w swoim rodzaju wakacyjne zajęcia dedykowane wspólnemu spędzaniu czasu na nauce i zabawie. Dedykujemy je wszystkim dzieciom, które w te wakacje nie mają możliwości wyjechać, jak również młodym pasjonatom technologii, albowiem dla takowych też przygotowaliśmy ciekawe zajęcia.

Better Summer Camps to pięć programów, każdy realizowany na przestrzeni 5 dni, w małych grupach uczniów. To swoista pigułka wiedzy, zdolności i motywacji. Dla kompleksowego rozwoju, budowania odważnej postawy i podsycenia głodu dalszej wiedzy.

Dla dzieci zainteresowanych poznaniem i doszlifowaniem swoich umiejętności językowych, przygotowaliśmy zajęcia zorientowane na podróże po całym świecie. Wspólnie poznamy kultury zamieszkujące odległe kontynenty, dowiemy się jak bezpiecznie podróżować, a także poznamy sposoby na… przełamanie strachu przed mówieniem w języku obcym!

Z kolei dla młodych pasjonatów technologii przygotowaliśmy dwie przygody-podróże – jedną w przestrzeni „Odkrywcy Planety Programowania” i jedną w czasie „Podróż w daleką przyszłość”. Dzięki nim wspólnie poznamy zasady na jakich działają urządzenia elektroniczne, porozmawiamy z kosmitami lub mieszkańcami przyszłości, a także skonstruujemy własne urządzenia, które uratują nas z fabularnej opresji!

Dzięki naszym pomysłom, dzieci pozyskają nie tylko ogrom praktycznej i użytecznej wiedzy, jaka pomoże im uzyskiwać lepsze stopnie w szkole, ale też z dumą będą mogły chwalić się koleżankom i kolegom, jakie fajne wakacje udało im się spędzić!

Better Summer with English 

Wakacyjne kluby skierowane do dzieci, które chcą przełamać swój strach przed posługiwaniem się językiem angielskim, rozbudować słownictwo i po wakacjach dostawać z angielskiego same piątki i szóstki. Za pomocą wyobraźni oraz bogatych narzędzi dydaktycznych stworzymy dzieciom okoliczności nawiązujące do wyjazdów – przygotujemy je do podróżowania po całym świecie i konwersowania z mieszkańcami jego odległych zakątków. Z kolei aby zapewnić należyte efekty nauki, stworzymy im idealne do niej okoliczności – atmosferę zaufania kreowaną przez bardzo przyjaznych i pomocnych nauczycieli – native speakerów oraz małe grupy zorientowane na okazanie dzieciom jak największej uwagi.

Zajęcia zaplanowane są na trzy turnusy skoncentrowane na różnych grupach wiekowych:

Nauczyciel: Agata

Better Coding Labs 

Wstęp do zagadnień związanych z edukacją STEM – elektro-techniczny Lab, stanowiący swoiste wprowadzenie do tematyki programowania, elektroniki i inżynierii. Uczestnictwo w lekcjach może być dla uczniów pierwszym krokiem na drodze do rozpoczęcia przygody z niesamowitym światem nowych technologii.

Kameralne grupy, doświadczeni nauczyciele, mnóstwo przyborów do zajęć – to elementy składowe pozwalające na wielowymiarowy rozwój dziecka, uwzględniający zarówno wiedzę merytoryczną, jak i umiejętności manualne oraz głód dalszego poznawania. Wszystko uzupełnione nowoczesnymi przyborami edukacyjnymi, w skład których wliczają się roboty i ciekawe aplikacje dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia zaplanowane są na dwa turnusy:

Nauczyciele: Antoni, Fidan, Konrad

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń