Nasze programy:

Zajęcia muzyczne w języku angielskim - gordonki

Zajęcia muzyczne w języku angielskim dla najmłodszych w stylu Gordonowskim  – Happy Tunes (od 6 miesięcy do 4 lat)

Czy chcesz ułatwić swojemu dziecku naukę języka? Stymulować wyobraźnię, zdolności matematyczne i koordynację ruchową? Nasze zajęcia muzyczne w języku angielskim są dla wszystkich rodziców, którzy chcą zadbać o wszechstronny rozwój swojego malucha. Zwiększamy kompetencje językowe i rozwijamy wrodzone predyspozycje muzyczne. Wspomagamy rozwój mowy, koordynację ruchową i zdolności manualne.

Zajęcia z angielskiego

Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci – Fun & Play (5-8 lat)

Czy twoje dziecko nie lubi posługiwać się angielskim? A może wstydzi się mówić w tym języku? W Better Academy przełamujemy bariery językowe poprzez zabawę. Podczas zabaw dziecko uczy się słownictwa, gramatyki i poprawnej wymowy dzięki grom edukacyjnym i zabawom ruchowym oraz ćwiczy pod okiem angielskojęzycznego nauczyciela.

 

better_academy

Angielski z elementami kodowania (5-6 lat)

Czy twoje dziecko interesuje się komputerami i nowymi technologiami? A może nie lubi mówić po angielsku? W świecie informatyki to angielski jest podstawowym językiem komunikacji. Zajęcia z języka angielskiego z elementami kodowania przeznaczone są dla dzieci, które chciałyby nauczyć się komputerowych umiejętności praktycznych, a równocześnie poćwiczyć mówienie po angielsku i przełamać bariery językowe.Wspólnie poznajemy podstawy języka angielskiego i programowania. 

pexels-cottonbro-3662802

Nauka tańca po angielsku (4-6 lat)

Czy Twoje dziecko lubi uczyć się poprzez zajęcia ruchowe? Czy chcesz, aby Twoje dziecko od małego uczyło się języka angielskiego? Jeśli tak, to te unikalne połączenie zajęć taneczno-rytmicznych z nauką języka angielskiego jest dla Twojego dziecka!

pexels-gustavo-fring-3985012

Happy Kids (5-6 lat)

Czy chcesz, aby Twoje dziecko od małego uczyło się języka angielskiego podobnie do dzieci w brytyjskim przedszkolu? Jeśli tak, to te wyjątkowe zajęcia są właśnie dla niego! Nasz kurs łączy zabawę z prawdziwą nauką i przygotowuje dzieci do kolejnego etapu nauki. 

Zajęcia z języka francuskiego

Język francuski (4-6 lat)

Czy chcesz zapewnić swojemu dziecku solidne podstawy języka francuskiego? Oswoić je z brzmieniem i melodią języka, a przy tym nauczyć słownictwa, konstrukcji zdaniowych i poprawnej wymowy? Na zajęciach oglądamy filmy i uczymy się o nich. Przełamujemy bariery językowe w przyjaznej atmosferze i intensywnie ćwiczymy pod okiem native speakera.