Better Academy

SPEAKING IN ENGLISH IS EASY. CONVERSATIONS
(13-14 LAT)

Termin: 5-8 sierpnia 2019

Dzieci to klejnoty potrzebujące oszlifowania. Osiągniemy to poprzez intensywne konwersacje na tematy związane z życiem codziennym, szkołą oraz podróżowaniem. Przede wszystkim zachęcimy użytkowników do tego, aby nie bali się mówić. Każdy będzie miał okazję rozwinąć swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze. Zajęcia będą dostosowane poziomem trudności do grupy i urozmaicone grami, zabawami oraz projektami artystycznymi.

Tematyka zajęć będzie uwzględniać: moje zainteresowania i hobby – słownictwo i wyrażenia związane z czasem wolnym; rozmaite potrawy z różnych części świata – słownictwo związane z gotowaniem i zamawianiem w restauracji; podróżowanie – pakowanie się, wyprawa samolotem lub pociągiem – konwersacje towarzyszące na lotnisku lub dworcu; zagadnienia związane ze szkołą – ulubione przedmioty, nauczyciele, lektury; opisywanie ludzi na bazie ich wyglądu i zachowania, tzw. small talk.

W programie zajęć m.in. wyprawa na lotnisko i na dworzec – uczenie się zwrotów charakterystycznych dla danego miejsca, projekt kulinarny dla pasjonatów jedzenia, gry i zabawy ruchowe, materiały audio i wideo, a także projekty artystyczne.

Dzięki zajęciom, uczestnicy nauczą się skuteczniej wykorzystywać posiadane zdolności lingwistyczne. Przełamiemy ich strach przed korzystaniem z nich, a także oszlifujemy słownictwo. Absolwenci zajęć będą gotowi do konwersacji w języku angielskim, jak również posiądą zdolności niezbędne do komunikacji w wielu sytuacjach społecznych.

Startujemy i kończymy w naszej szkole, zlokalizowanej przy ulicy Wielickiej 38/U1 – zaraz przy metrze Wilanowska.

Godziny warsztatów – od 9:00 do 14:00

Warsztaty odbywają się na sprzęcie organizatora. 

Dziecko podczas każdego spotkania powinno mieć ze sobą ważny bilet Komunikacji Miejskiej i ważną legitymację szkolną.

Cena: 1100 PLN

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie płatności zaliczki w wysokości 300 zł na numer konta bankowego poniżej:

45 1950 0001 2006 0695 7036 0002