Better Academy

Kurs z języka angielskiego dla najmłodszych – Fun&Play

zajęcia dla dzieci z angielskiego

Kurs języka angielskiego Fun&Play przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych dzieciach, które potrzebują bezstresowego i skutecznego przełamania bariery językowej. Jeśli więc Twoje dziecko lubi uczyć się angielskiego lecz wstydzi się posługiwać językiem obcym lub nie jest jeszcze na to gotowe, zajęcia z cyklu Fun&Play mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Na zajęcia Fun&Play zapraszamy dzieci od 3 roku życia. Zajęcia prowadzimy z podziałem na grupy wiekowe.

Czym wyróżniają się zajęcia Fun&Play?

Kursy realizujemy w taki sposób, aby oswajać dziecko z językiem angielskim poprzez gry i zabawy, pozwalając uczniom zanurzyć się w języku i kulturze anglosaskiej. Dodatkowo w tym roku wprowadzamy  we wszystkich grupach dla najmłodszych podręcznik ze znanymi i bliskimi dzieciom bohaterami Disneya.

Wiemy bowiem, że w przypadku dzieci, tradycyjna formuła zajęć nauki angielskiego nie przynosi dobrych rezultatów. Lekcje oparte na siedzeniu przy stoliku, uczeniu się na pamięć słówek i reguł gramatycznych, są nieprzyjazne dla maluchów i mało efektywne. Mogą sprawić, że dziecko na wiele lat zrazi się do nauki.

 

Kto może dołączyć do kursu języka angielskiego Fun&Play?

Kurs Fun&Play dla najmłodszych jest skierowany do dzieci najmłodszych, tych w wieku 3-4 (czy 3-6) lat. Miejsce w odpowiednich grupach znajdą dzieci, które nigdy nie uczyły się języka angielskiego oraz te, które uczęszczały na zajęcia języka angielskiego.

 

Angielski dla dzieci – jakich umiejętności uczymy w Better Academy?

 • Angielski dla dzieci Fun&Play dla najmłodszych to kurs, podczas którego uczymy dzieci mówić po angielsku i bawić się w ulubione zabawy anglojęzycznych rówieśnikó
 • Pokazujemy również, że angielski jest narzędziem do zdobywania wiedzy oraz zapoznawania się z innymi kulturami.
 • Na bieżąco podczas gier językowych, zabaw i spontanicznych rozmów dzieci powiększają zasób słownictwa oraz utrwalają poprawną wymowę.

 

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Kurs angielskiego dla dzieci Fun&Play opiera się na grach językowych oraz zabawach ruchowych. Dzieci rozwiązują rebusy, zgadywanki, odgrywają różnego rodzaju scenki. Każda lekcja prowadzona jest przez doświadczonych lektorów będących native speakerami, lub lektorów, których biegłość językowa jest na poziomie native speakera. Nasi nauczyciele komunikują się z dziećmi tylko w języku angielskim. Uczniowie zatem nie skupiają się na przyswajaniu znaczenia pojedynczych słówek czy zasad gramatycznych, ale w sposób naturalny poszerzają swój zasób słownictwa i potrzebnych im do komunikacji struktur. W ten sposób najmłodsi bezproblemowo zapamiętują ich znaczenie.

Przykładowe zdjęcia z naszych zajęć:

Poznajcie naszą nauczycielkę:

Informacje ogólne:

 • Wiek

  Grupa 3-4 lat
  Grupa 5-6 lat

 • Język

  Angielski

 • Cena

  40 min - 80 zł
  60 min - 89 zł

 • DNI

  Grupa 3 - 4 lata:
  wtorek 17:00-17:40

  Grupa 4 - 5 lat: poniedziałek 17:00-17:40
  środa 16:00-16:40

  Grupa 5 - 6 lat:
  wtorek 16:10-16:50

  Grupa 6 + lat:
  poniedziałki
  i środy 18:00-18:40

  Grupa 7+
  środa 16:50-17:50

ul. Bukowińska 21/25,
02-703 Warszawa

22 103 65 32

Co mówią o nas rodzice?

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.