Better Academy

Zajęcia z języka angielskiego dla młodzieży– Fun&Play

zajęcia dla dzieci i młodzieży

Kurs skierowany do dzieci od 7 roku życia które dopiero rozpoczynają naukę języka angielskiego lub miały już z nim styczność, ale z jakiegoś powodu nie chciały kontynuować zajęć w innych szkołach. Cykl zajęć Fun&Play oparty jest na grach i zabawach, jednocześnie skutecznie przemycając umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim.

 

Czym wyróżniają się zajęcia Fun&Play?

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość i chęć zabawy. Dlatego nasz kurs języka angielskiego dla dzieci opiera się głównie na grach, rebusach, zgadywankach, odgrywaniu scenek. Wszystko to odbywa się pod opieką nauczyciela, który komunikuje się z dziećmi wyłącznie w języku angielskim. Dzięki temu uczniowie w sposób naturalny przyswajają wiedzę, stopniowo posługując się coraz to szerszym zasobem słownictwa.

Wdrażając zatem nasz kurs angielskiego dla dzieci, zrezygnowaliśmy zatem z tradycyjnych lekcji, które opierałyby się na nudnym siedzeniu w ławce. Wiemy bowiem, że takie zajęcia nie są wystarczająco efektywne i nie odpowiadają faktycznym potrzebom uczniów.

Taka formuła zajęć nie przeszkadza, a wręcz usprawnia realizację naszego głównego celu, jakim jest przygotowanie dzieci do nauki w prestiżowych szkołach wyższych oraz świadomego wyboru swojej ścieżki zawodowej.

 

Angielski dla dzieci – jakich umiejętności uczymy?

Podczas cyklu zajęć Fun&Play uczymy dzieci komunikować się w języku angielskim, pomagając im stopniowo nabywać oraz utrwalać szerokie słownictwo oraz poprawną wymowę.

Pokazujemy również, jak bawią się ich rówieśnicy z innych krajów.

 

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Kurs angielskiego dla dzieci Fun&Play opiera się na różnego rodzaju grach i zabawach – dopasowanych do zainteresowań i wieku dzieci. Uczniowie rozwiązują rebusy, zgadywanki, odgrywają scenki.

Lekcje prowadzą native speakerzy, którzy zwracają się do dzieci w języku angielskim. Dzieci osłuchują się z nowymi zwrotami i stopniowo również zaczynają je wdrażać do rozmowy.

W Better Academy zajęcia prowadzone są zgodnie z materiałami dostępnymi na stronie: Materiały – Better Academy

Angielski dla dzieci Fun&Play – przykładowe tematy zajęć:

Tematy zajęć oparte są na codzienności, z jaką spotykają się dzieci: m.in. w sklepie, w sporcie, zabawie.

Poruszamy również tematy związane z emocjami, opisywaniem siebie czy wiedzą o świecie.

 

 

Informacje ogólne:

 • Wiek

  Wiek 7+

 • Język

  Angielski

 • Cena

  40 min od 57 zł
  60 min od 85 zł

 • DNI


  - Grupa 11+ lat - poniedziałek 18:00-19:00
  - Grupa 8 -10 lat - wtorek 17.30-18.30
  - Grupa 13+ lat - wtorki i czwartki 16.30-17.30

 • Nauczyciel prowadzący

  Agata
  Paul
  Ewa
  Michalina

ul. Bukowińska 21/25,
02-703 Warszawa

503 302 245

O to nasi nauczyciele

Co mówią o nas rodzice?

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.