Better Academy

Kurs z języka angielskiego dla młodzieży– Fun&Play

Kurs skierowany do dzieci od 7 roku życia które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka angielskiego lub miały już z nim styczność, ale z jakiegoś powodu nie chciały kontynuować zajęć w innych szkołach. Cykl zajęć Fun&Play oparty jest na grach i zabawach, jednocześnie skutecznie przemycając umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim.

Czym wyróżniają się zajęcia Fun&Play?

Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość i chęć zabawy. Dlatego nasz kurs języka angielskiego dla dzieci opiera się głównie na grach, rebusach, zgadywankach, piosenkach, wierszykach i odgrywaniu scenek. Wszystko to odbywa się pod opieką doświadczonego nauczyciela, który komunikuje się z dziećmi wyłącznie w języku angielskim. Dzięki temu uczniowie w sposób naturalny przyswajają wiedzę, stopniowo posługując się coraz to szerszym zasobem słownictwa.

Wdrażając zatem nasz kurs angielskiego dla dzieci, zrezygnowaliśmy z tradycyjnych lekcji, które opierałyby się na nudnym siedzeniu w ławce. Wiemy bowiem, że takie zajęcia nie są wystarczająco efektywne i nie odpowiadają faktycznym potrzebom uczniów.

Taka formuła zajęć nie przeszkadza, a wręcz usprawnia realizację naszego głównego celu, jakim jest przygotowanie dzieci do nauki w prestiżowych szkołach wyższych oraz świadomego wyboru swojej ścieżki zawodowej.

 

Angielski dla dzieci – jakich umiejętności uczymy?

Podczas cyklu zajęć Fun&Play uczymy dzieci komunikować się w języku angielskim, pomagając im stopniowo nabywać oraz utrwalać szerokie słownictwo oraz poprawną wymowę.

Pokazujemy również, jak bawią się ich rówieśnicy z innych krajów.

 

Jak wyglądają nasze zajęcia?

Kurs angielskiego dla dzieci Fun&Play opiera się na różnego rodzaju grach i zabawach językowych  – dopasowanych do zainteresowań i wieku dzieci. Uczniowie rozwiązują rebusy, zgadywanki, śpiewają piosenki, uczą się wierszyków, rymowanek i odgrywają scenki.

Lekcje prowadzą doświadczeni lektorzy- native speakerzy oraz nauczyciele, których poziom językowy jest na poziomie native speakera. Nasi lektorzy zwracają się do dzieci tylko w języku angielskim a dzieci naturalnie podążają za nimi zanurzając się w języku.

 

Angielski dla dzieci Fun&Play – przykładowe tematy zajęć:

Tematy zajęć oparte są na codzienności, z jaką spotykają się dzieci: m.in. w sklepie, w sporcie, zabawie.

Poruszamy również tematy związane z emocjami, opisywaniem siebie czy wiedzą o świecie.

Informacje ogólne:

 • Wiek

  Wiek 7+

 • Język

  Angielski

 • Cena

  40 min - 80 zł
  60 min - 89 zł

 • DNI

  Grupa 7+ lat:
  środa 16:50-17:50

  Grupa 9+ lat:
  wtorek 18:00-19:00

  Grupa 11+ lat:
  środa 16:30-17:30
  środa 17:40-18:40

 • Nauczyciel prowadzący

  Michalina
  Paul

ul. Bukowińska 21/25,
02-703 Warszawa

22 103 65 32

Oto nasi nauczyciele

Co mówią o nas rodzice?

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.