Better Academy

Poznajcie nasz zespół

angielski native speaker

Lektor z 25 letnim doświadczeniem w uczeniu dorosłych i dzieci, w grupach i indywidualnie. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie ukończył swoją edukację i wrócił do Polski. Ma polskie korzenie. Na swoich zajęciach kładzie duży nacisk na wymowę i swobodny sposób komunikacji. Uwielbia muzykę, teatr. Ojciec trójki dzieci.

angielski native speaker

Michalina jest nauczycielem z powołania, a z wykształcenia socjologiem.
Swoje umiejętności językowe rozwijała w liceum w Stanach Zjednoczonych.
Uczy od ponad 7 lat, wykorzystując  autorskie scenariusze.
Michalina w wolnym czasie tworzy materiały edukacyjne, lubi spacerować, czytać i spędzać czas ze swoim psem.

Robert to wyjątkowy nauczyciel, podróżnik i pasjonat życia. Urodzony w Warszawie, mieszkał zarówno w Stanach Zjednoczonych (Floryda), Kolumbii, jak i w Polsce, zawsze dzieląc się swoją miłością do języka angielskiego.

Uwielbia sport i góry. Interesuję się także historią nauką, psychologią. Ale to nie wszystko! Rob ma łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi, niezależnie od wieku. Jego przyjacielska i otwarta natura sprawia, że jest uwielbiany zarówno przez uczniów, jak i kolegów z całego świata. I nie zapomnijmy o jego miłości do Włoch i języka włoskiego – to kolejna pasja, którą dzieli się z entuzjazmem.

Michael jest nauczycielem języka angielskiego pochodzącym z Phoenix w Arizonie, obecnie mieszkającym w Warszawie. Z ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie technologii i medycyny, oferuje on unikalne połączenie specjalistycznej wiedzy w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach i w każdym wieku.

Podczas jego sesji nauka języka angielskiego jest przyjemna i przyjazna. Niezależnie od Twoich umiejętności językowych, jego zrelaksowane i interaktywne podejście zapewnia komfortowe środowisko do ćwiczenia i doskonalenia języka angielskiego.

zajęcia z projektowania wnętrz

Ola jest osobą pełną pasji i zaangażowania. Uczy dzieci   języka angielskiego  już od trzech lat. Posiada wyjątkowe umiejętności w nawiązywaniu relacji z dziećmi i pomaganiu im w odkrywaniu nowych możliwości.

Ola zdobyła tytuł magistra na Wydziale Architektury Welsh School of Architecture. Jej zainteresowania skupiają się na relacjach między ludźmi a przestrzenią, co dodaje jej unikalnego spojrzenia na edukację dzieci.

W wolnym czasie  uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca. Jej ciekawość świata sprawia, że zawsze szuka inspiracji w różnych kulturach i krajobrazach, co często odnajduje w jej projektach.  W Better Academy  prowadzi zajęcia z projektowania wnętrz,  gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi pasjonatami tej dziedziny.

Alicja wierzy, że rozbudzanie w dzieciach naturalnej ciekawości i nauka poprzez zabawę to podstawa. W każde zajęcia wkłada dużo serca i zaangażowania. Bliska jest jej filozofia Jaspera Juula i Marii Montessori.
 
Jest absolwentką liceum z maturą międzynarodową (IB). Studia wyższe ukończyła na Uniwersytecie w Maastricht oraz Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie. Obecnie studiuje Psychologię Pozytywną w Edukacji i Wychowaniu na SWPS.
 
Pracuje w Better Academy oraz American School of Warsaw.

Waldemar z wykształcenia jest fizykiem komputerowym. Jest wiceprezesem Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki SNaFi i specjalistą od wykorzystywania robotyki w nauczaniu astronomii oraz implementowania najnowszych technik dydaktycznych w nauczaniu aspektów astronomicznych. Prowadził warsztaty  na różnorodnych wydarzeniach naukowych, m.in. dla Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W Better Academy prowadzi zajęcia Fizyka dla klas 6-8 – przygotowanie do olimpiady. Jego uczniowie zajmowali do tej pory  wysokie miejsca w konkursach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, w tym m.in.: w polskiej edycji CanSats in Europe, UAV Airborne Delivery Challenge.

 
Wojtek jest utalentowanym nauczycielem, ale też informatykiem i klasycznie szkolonym kucharzem. Urodził sie w Polsce, spędził dużo swojego życia w Kanadzie – gdzie ukończył Queen’s University – ale także mieszkał w Afryce i w Azji. Angielskiego uczy od dziesieciu lat.  Lubi tańczyc i malowac.  Gra w siatkowke i na harmonijce.  Nie oglada w cale telewizji ale lubi ogladac dobre filmy.  Uwielbia przyrode i z checia w niej spedza duzo czasu, chodzac po gorach, jezdzac na rowerze, lub wioslujac w kajaku po jeziorach.  Jest wielbicielem wszystkich zwierzat, w tym najbardziej czarnych kotow.  Jego otwarta i entuzjastyczna postawa sprawia, że zajęcia są ciekawe i angażujące.  W Better Academy Wojtek wykazuje się wszechstronnością, pomysłowością i stanowi inspirację dla nas wszystkich.
zajęcia z angielskiego z native speakerem

Od ponad 10 lat pracuję z dziećmi oraz młodzieżą szkolną, co daje jej dużo radości i satysfakcji. Patrycji Największą pasją są podróże, a szczególnie odkrywanie nowych smaków, ponieważ fascynują ją kuchnie świata. W wolnych chwilach uwielbiam dawać drugie życie starym meblom, aranżować wystrój wnętrz poprzez własnoręczne wykonane dodatki, jak np. lustro ze starych desek, lampa, obrazy czy wazony i dekoracje ścienne. W Better Academy prowadzi zajęcia Art&Craft, na których pokazuję dzieciom wiele różnych technik plastycznych. W szeroko rozumianym rękodziele inspiruję dzieci do wykorzystywania przedmiotów, niekoniecznie związanych z ich pierwotnym przeznaczeniem. Dzięki temu dzieci mogą wykonać wyjątkowe i spersonalizowane prace, które idealnie sprawdzają się jako prezenty dla najbliższych.

Adam to zagraniczny student z Irlandii – tam właśnie się urodził, w domu mówił po angielsku i po polsku! Uwielbia grać w piłkę nożną, oglądać filmy i spędzać czas z najbliższymi. Po studiach chce zostać nauczycielem. Adam pozostaje w Warszawie w ramach programu Erasmus+.

zajęcia plastyczne dla dzieci

Z wykształcenia jest projektantką mody, absolwentką Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, jednak większość czasu koncentrowała się na nauczaniu i
wprowadzaniu nowych rozwiązań opartych na potrzebie tworzenia . Jest energiczną, , szybko uczącą się osobą, która najlepiej czuje się w działaniach wielozadaniowych, Od 10 lat prowadzi szkolenia i kursy związane z projektowaniem , posiada własną pracownie „Koronkowa Robota”. Podczas swoich zajęć związanych z designem zależy jej na rozwijaniu indywidualnego poczucia estetyki, używania kreatywności w procesie twórczym i rozwiązywaniu problemów.
W Better Academy prowadzi zajęcia takie jak: New life to used clothes, Fashion design.