Better Academy | Język angielski dla dzieci

We care about education!

Stawiamy na język angielski
w połączeniu z praktycznymi umiejętnościami, czyli English and Skills.

Find a course for your child by age:

About us

Better Academy is all about practical use of English. We are a language school that puts emphasis on everday life applications of English as a foreign language.

0
STUDENTS
0
hours of classes WEEKly
0
TEACHERS
0
LOCATIONS

What are our goals?

praktyczna nauka angielskiego

Our publications

Unique guides to successful time management for different age groups

What parents say about us?​

Aleksandra Gołębiewska
Aleksandra Gołębiewska
2023-06-01
Szkoła godna polecenia 🙂 Moje dzieci uczęszczają na zajęcia dla najmłodszych już kolejny rok i na pewno kolejne przed nami. Atmosfera jest bardzo przyjazna, nauczyciele przemili i profesjonalni, dzieci uwielbiają chodzić na zajęcia. Nauczyciele podchodzą do dzieci w bardzo profesjonalny sposób, dopasowując się do ich konkretnych potrzeb. Lekcje prowadzone ciekawie, dużo muzyki, gier planszowych, zajęć kreatywnych, poprzez które uczą się języka. Nasza przygoda z Better Academy zapowiada się na długoletnią współprace. Polecam wraz z Synami:)
Agnieszka Dykalowicz
Agnieszka Dykalowicz
2023-03-05
Absolutnie najlepsza szkola w Warszawie. Pierwszego dnia moj syn, po zlych doswiadczeniach w innych szkolach, nie chcial wejsc do sali. Po pierwszych zajeciach powiedzial, ze nigdzie wiecej nie chce chodzic tylko do Better Academy. Nauka jest tam zabawa, a zabawa nauka. Polecam szkole wszystkim. Najlepiej zainwestowane pieniadze w rozwoj dziecka.
Zoe Perepłyś
Zoe Perepłyś
2023-01-11
Bardzo lubie chodzić na zajścia do Pana Paula, nie ocenia mnie, wspiera i wszystko szczegółowo wyjaśnia tak, ze rozumiem.
Paulina Bednarska
Paulina Bednarska
2022-11-14
Bardzo polecam Better Academy, nauczyciele są bardzo zaangażowani, zajęcia prowadzą w sposób ciekawy, nie jest to siedzenie nad podręcznikiem, ale nauka przez gry i zabawy. Dzieci wychodzą z zajęć uśmiechnięte i z zapałem do dalszej nauki. Jako pracownik mogę potwierdzić, że atmosfera jest ciepła, a praca wśród ludzi, jacy u nas uczą to czysta przyjemność.
Nela Perepłyś
Nela Perepłyś
2022-11-03
Bardzo polecam Better Academy, mój synek uczęszcza na zajęcia dla najmłodszych już 2 rok i jest zachwycony. Przyjemna atmosfera, kreatywne, ciekawe zajęcia. Na zajęciach jest bardzo dużo gier planszowych, muzycznych aktywności. Indywidualne podejście do dzieci i podążanie za ich potrzebami, predyspozycjami. W Better Academy można poczuć się jak w domu i przy okazji bardzo dużo się nauczyć.
milena w
milena w
2022-10-27
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Better Academy ze względu na nowatorską metodę nauki, profesjonalnych pod każdym względem wykładowców oraz cudowną atmosferę. W tym niesamowitym miejscu syn przekonał się, że nauka języka obcego może być prosta i baaaaardzo przyjemna (nauka przez zabawę i nie tylko) , a z każdą lekcją widać jeszcze większą chęć do nauki języka angielskiego. ZDECYDOWANIE POLECAMY!!! Milena
Sylwia Kosson
Sylwia Kosson
2022-07-05
Cudowna szkoła i atmosfera. Mój syn, który nie lubił wcześniej języka angielskiego nie mógł się doczekać zajęć . Jeśli chodzi o sposób nauki syn nauczył się więcej w rok niż przez 3 lata w innych miejscach.
tomasz czerski
tomasz czerski
2022-07-05
Pracuję w Niemczech dla międzynarodowej korporacji i oprócz języka niemieckiego coraz częściej potrzebuję komunikować się w j. angielskim. Indywidualne podejście do ucznia i kompleksowe do wyzwań, to oferta jaką otrzymałem od Better Academy. Mimo, iż moja przygoda z Angielskim jest wieloletnia i bogata w doświadczenia, to po raz pierwszy spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do tematu nauki języka obcego :)))
Aida Harrison
Aida Harrison
2022-05-04
ain't no better place to learn English
Kasia Wor
Kasia Wor
2022-04-27
Najlepsza szkoła, w której pracują profesjonaliści z pasją! Dzieciaczki za każdym razem wyczekują kolejnych zajęć, dziękuję!

Our partners: