Zapraszamy do obejrzenia naszych filmików

Zobaczcie co mówią o naszych zajęciach nasi uczniowie. 
Jak uczyć się skutecznie języka angielskiego?

Zapraszamy do obejrzenia filmiku, który pokaże Wam jakich metod oraz materiałów używamy ucząc się języka anielskiego.

  • Sprawdź krótki film i naucz się trzech popularnych idiomów angielskich

Idiomy to związki wyrazowe, które funkcjonują w każdym języku. Możesz jej spotkać oglądając filmy lub seriale, czytając książki, czy słuchając piosenek.
Jest ich bardzo dużo i na pewno – ucząc się języka obcego – warto poznać kilka popularnych idiomów. Obejrzyj nasz krótki film i naucz się trzech popularnych idiomów angielskich ze słowem ‘spring’. 

Sprawdź, jakie nowe słowa weszły do języka angielskiego w 2020r.

Słownictwo to jeden z najważniejszych elementów nauki języka obcego, ale aby posługiwać się nim swobodnie i pewnie, należy na bieżąco wzbogacać swój zakres słów. Język angielski jest najczęściej używanym językiem na całym świecie. Jest to również najczęściej wybierany przedmiot w edukacji językowej. Wg Oxford English Dictionary, język angielski składa się z 170,000 słów. Ta liczba cały czas się zmienia. Lista nowych słów, które pojawiły się w języku angielskim w 2020 roku, pokazują jak bardzo język ewoluuje i jaki wpływ mają na to bieżące wydarzenia i najnowsze trendy. Zobacz nasze wideo.

 

Postanowienia noworoczne

Czy przygotowaliście listę swoich postanowień noworocznych na 2021 rok? Czy dziś, w połowie stycznia, Wasza lista jest wciąż aktualna? Podobno tylko 8% dotrzymuje swoich postanowień. Zobacz, jakie postanowienia pojawiły się na naszej liście?

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci życzymy Wam wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku!