Better Academy | Język angielski dla dzieci | Warszawa Mokotów

Kim jesteśmy?

W Better Academy od 2013 roku przygotowujemy młodych ludzi do wejścia w dorosłość. Uczymy umiejętności praktycznych, które pomagają odnaleźć się na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Opieramy się na własnych, autorskich programach. Cenimy sobie indywidualne podejście, bo wiemy, że każde dziecko jest niepowtarzalną jednostką. Nauczyciele, którzy z nami współpracują są pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach.

Zajęcia z angielskiego fun&play

Nasza filozofia

Kształcenie w Better Academy jest oparte na zasadach brytyjskiego nauczania. Nasi uczniowie doskonalą swoje umiejętności poprzez zajęcia w pełni dedykowane ich zainteresowaniom i prowadzone w języku angielskim. 

W Better Academy język angielski dla dzieci jest narzędziem, dzięki któremu zyskują szereg umiejętności, uczą się samodzielnej pracy, rozwijają logiczne i twórcze myślenie, uczą się pracować w systemie warsztatowym. Na naszych zajęciach komunikacja odbywa się przede wszystkim w języku angielskim. Na zajęciach używamy dużo gier. 

Nasze autorskie programy przygotowaliśmy w oparciu o szereg konsultacji przeprowadzonych z doświadczonymi menadżerami oraz analitykami biznesowymi. 

Są one przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 15 lat – także anglojęzycznych lub dwujęzycznych. Programy są na bieżąco poddawane ewaluacji, a następnie dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników w oparciu o uzyskiwane wyniki w nauce i kształtujące się globalne trendy w nauczaniu.

Poznajcie nas!

Nauczycielka Agata

Agata uwielbia czytać, uczyć się nowych rzeczy i poznawać ludzi. Jest absolwentką Rhode Island School of Design (USA) – edukacją zajmuje się od ponad 10 lat. W Better Academy prowadzi zajęcia z języka angielskiego Fun&Play oraz kursy indywidualne. Jej priorytetem jest dostosowanie treści do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów. Dzięki temu jej podopieczni uczą się tego, co naprawdę ich interesuje, budują pewność siebie i przełamują bariery językowe.

Paulina jest pedagogiem przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Doświadczenie zbierała ucząc w przedszkolach i szkołach brytyjskich.

Posiada certyfikat CLIL (Content and Language Integrated Learning), który potwierdza jej
umiejętności w dziedzinie zintegrowanego kształcenia przedmiotowo-językowego opartego na jednoczesnym przekazywaniu treści z
dziedziny nauczanych przedmiotów i elementów języka obcego.

Prywatnie Paulina kocha podróżować, ćwiczy jogę i interesuje się różnymi dziedzinami psychologii.

35539444_672863296407820_9148764525028179968_n

Paul 

Lektor z 25 letnim doświadczeniu w uczeniu dorosłych i dzieci w grupach i
indywidualnie. Pochodzi ze stanów zjednoczonych, gdzie ukończył swoja edukacje i wrócił
do Polski. Ma polskie korzenie.
Ważne dla Paula jest wymowa i komunikacja w swobodny sposób.
Uwielbia muzykę, teatr. Ojciec trójki dzieci.

Nauczyciel projektowanie

Teodor 

Teodor pasjonuje się fotografią, tworzeniem gier komputerowych, sportem, a przede wszystkim sztuką. Od 3 lat studiuje w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na wydziale sztuki nowych mediów. Współpracuje z polską akademią nauk, instytutem badań literackich. Ma również doświadczenie w pracy na planach filmowych, sesjach fotograficznych. Wykonuję dużo autorskich zleceń graficznych. Teodor prowadził różne zajęcia sportowe dla dzieci. W Better Academy uczy tworzenia gier 3D, programowania, oraz prowadzi kursy projektowania wnętrz, montażu filmów.

nauczycielka angielskiego

Ola

Ola zawodowo zajmuje się reżyserią filmową i scenopisarstwem. Jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi. Jej krótkometrażowe filmy (Połączeni, Czuły Film) były pokazywany na festiwalach filmowych na całym świecie i zdobyły wiele nagród. W Better Academy prowadzi zajęcia Młody Filmowiec. Uwielbia dzielić się z uczniami swoją wiedzą i pasją. Posiada doświadczenie w nauczaniu, które zdobyła podczas obozów filmowych dla młodzieży oraz jako instruktorka narciarstwa i snowboardu.

_E0A5880
Pochodzącego z Kanady, Bartka największą pasją jest muzyka. Od dziecka gra na gitarze i pracuje jako profesjonalny muzyk przez ostatnie 20 lat. Jest absolwentem Humber College w Toronto (Kanada) gdzie ukończył muzyczne studia na programie Jazz Performance. Od młodego wieku Bart uczy muzyki i gry na gitarze. Kilka lat uzyskał kwalifikacje do uczenia języka angielskiego jako drugiego języka. W Better Academy prowadzi zajęcia muzyczne w języku polskim i angielskim i oraz zajęcia językowe po angielsku.  
IMG_2438

Sylwia

Instruktorka relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego kręgosłupa. Arteterapeutka i Aromacoach. Przewodniczka po Dobrostanie. 

Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału. Prowadzi regularne zajęcia i warsztaty dla firm, instytucji i osób indywidualnych oraz wyjazdy rekreacyjno – rozwojowe. Praktykuje Siostrzeństwo, prowadzi Kręgi Kobiet oraz warsztaty rekreacyjno – rozwojowe. 

 

270309735_230837932563408_3332433106932293873_n

Kinga

W latach 2005-2010 była tancerką Zespołu Tańca Współczesnego “Tipuri” w Krakowie, jednocześnie sięgając do kontakt improwizacji, modernu, jazzu, a nawet hip hopu.

Od roku 2010 prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne, a od roku 2013 także zajęcia jogi.

Od roku 2014 należy do zespołu rewiowego Tancerze.pl, z którym występuje w całej Polsce, równolegle biorąc udział w projektach tańca współczesnego w Polsce i zagranicą.

Brała udział w wielu warsztatach w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii, Singapurze oraz Meksyku. Występowała m.in. w “Carmina Burana” w Merriam Theater w Filadelfii, w choreografiach Karoliny Kroczak i Bartka Woszczyńskiego oraz w performensach Krakowskiego Teatru Tańca.

133676833_3673731422666331_6743488175756532564_n

Daniel

Daniel – Jedną z jego największych pasji jest język angielski, którego z powodzeniem uczy od ponad 20 lat, stale poszukując nowych rozwiązań edukacyjnych. Jednocześnie tworzy programy i pomaga innym nauczycielom w ciekawszy sposób prowadzić zajęcia.
Przekazywanie wiedzy sprawia mu frajdę. Robi to z zaangażowaniem, dzieląc się z uczniami także dobrą energią. Dzięki temu lekcje z nim nigdy nie są nudne.  Jego najnowszą pasją jest uczenie języka angielskiego poprzez programowanie gier.
Kiedy akurat nie uczy dzieci, jego wolny czas wypełnia muzyka. Odpoczywa też przy dobrym filmie albo podróżuje po świecie, w czym pomaga mu doskonała znajomość języka angielskiego.
marta

Marta

Jej ogromną pasją jest taniec i ruch sceniczny. Jako aktorka czynna zawodowo wie, jak ważna jest świadomość własnego ciała na scenie.

Jest absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni. Po ukończeniu studium, wyjechała do Nowego Jorku, gdzie uczęszczała na zajęcia taneczne m. in. do Shelter Studio i  American Academy of Dramatic Arts.

Na zajęciach w Better Academy Marta łączy naukę tańca z nauką języka angielskiego. Poprzez ruch uczniowie poznają szereg wyrażeń angielskich, rozwijają swoją kreatywność ruchową, a także zdolności interpersonalne i społeczne.

Maciek

Maciek

Maciek pasjonuje się fotografią i filmem. Uwielbia czytać, oglądać i nagrywać własne produkcje. Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Fotografii, uczył się w szkole filmowej, a od 2 lat studiuje Analizę literatury i kultury na Uniwersytecie Amsterdamskim. Uczy dzieci od kilku lat. W Better Academy uczy programowania oraz prowadzi kursy Młody filmowiec i Projektowanie wnętrz.
Waldemar_nauczyciel_fizyki

Waldemar

Waldemar z wykształcenia jest fizykiem komputerowym. Jest wiceprezesem Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki SNaFi i specjalistą od wykorzystywania robotyki w nauczaniu astronomii oraz implementowania najnowszych technik dydaktycznych w nauczaniu aspektów astronomicznych. Prowadził warsztaty  na wydarzeniach naukowych, m.in. dla Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W Better Academy prowadzi zajęcia Fizyka dla klas 6-8 – przygotowanie do olimpiad. Jego uczniowie zajmowali do tej pory  wysokie miejsca w konkursach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, w tym m.in.: w polskiej edycji CanSats in Europe, UAV Airborne Delivery Challenge in.

Better

Nela

Nel interesuje się psychologią rozwojową dzieci, uwielbia czytać, tańczyć, jeździć konno oraz podróżować. Absolwentka pedagogiki specjalnej na kierunku pedagogiczno-terapeutyczno-leczniczej i opiekuńczo-wychowawczej z edukacja wczesnoszkolna. Obecnie jest w trakcie obrony pracy dyplomowej z arteterapii. Ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Swoją praktyk szkoliła w placówkach wychowawczych, szpitalach, poradniach psychologiczno- terapeutycznych, szkołach oraz przedszkolach. W Better Academy jest Menedżerem ds. zarządzania i administracji

Anna Zawadzka

Ania

Ania stworzyła Akademię w 2013 roku. Jest ekspertką z zakresu planowania i praktycznej edukacji, współautorką programów nauczania dla dzieci i młodzieży. Ania na bieżąco śledzi i analizuje aktualne wyniki badań edukacyjnych i rozwojowych, dzięki czemu organizowane przez nią zajęcia są dopasowane do potrzeb zainteresowań i ścieżek akademickich dzieci.  W swoich metodach koncentruje się na umiejętnościach praktycznych, nastawieniu na wynik końcowy, wsparciu i motywacji. Jest pomysłodawczynią i autorką książek dla dzieci, opiekunów i nauczycieli z cyklu „Panuję nad czasem” : „Czas przedszkolaka” i „Planer na czas wolny”. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w branży gier losowych, gdzie wdrażała pionierskie programy w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Od lat związana – jako stypendystka, a następnie mentorka – z organizacją Vital Voices, wspierającą rozwój zawodowy kobiet. W wolnych chwilach lubi poznawać nowych ludzi, podróżować i jeździć konno.

Szkoły z którymi współpracujemy:

Firmy z którymi współpracujemy: