Dodatkowo wklej ten kod bezpośrednio po tagu otwierającym :

Better Academy

Kim jesteśmy?

Pasjonaci językowi oraz entuzjaści technologii, innowacji, ciągłego rozwoju. Każdego dnia doświadczamy, jak efektywna jest edukacja oparta na działaniu i zabawie – bez względu na wiek ucznia.

Better Academy powstała w 2013 roku jako szkoła inna niż wszystkie – i taką jest do dzisiaj.

Założyłam Better Academy, ponieważ miałam potrzebę stworzenia miejsca, które będzie uczyło jak się uczyć, aby wciąż być głodnym wiedzy i umiejętności. Wszystko to po angielsku, stąd nasza dewiza: English and Skills.

Takiego podejścia nauczyło mnie moje doświadczenie z długoletniej pracy w dużej korporacji. Znajomość języka obcego bez praktycznych umiejętności i pasji to za mało, aby odnaleźć się we współczesnym świecie.

Dlatego w Better Academy uczymy wiedzy praktycznej.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi metodami i zasadami nauczania oraz z naszym zespołem wyjątkowych nauczycieli.

Do zobaczenia w Better Academy!

Anna Zawadzka
Założycielka i Dyrektor Zarządzająca

Założycielka i Dyrektor Zarządzająca

Menadżerka z niemal 15 letnim stażem, pionierka ogólnopolskich
rozwiązań CSR – pomysłodawczyni i była prezes fundacji „Lotto”. Wykładała problematykę CSR w Akademii im. Leona Koźmińskiego, autorka publikacji poświęconych tej tematyce. Absolwentka programów mentoringowych Vital Voices.

Dzięki pobytowi w Stanach Zjednoczonych dostrzegła potrzebę założenia szkoły innej niż wszystkie – tak powstała Better Academy – nastawiona na edukację poprzez działanie i zabawę oraz rozwijanie własnych pasji.

 

Dziś Anna jest specjalistką w zakresie planowania edukacji,
pasjonatką nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań w nauczaniu. Wierzy w rozwój osobisty bez względu na wiek i etap życia. Uwielbia inspirować do zmiany i napędzać innych do podejmowania nowych wyzwań. Pochodzi z Przemyśla, miasta o
bogatej tradycji, ale swoje dorosłe życie związała z Warszawą.

Jej pasją jest jazda konna, joga relaksacyjna i eksperymenty kulinarne.

Poznajcie nasz zespół

Nel interesuje się psychologią rozwojową dzieci, uwielbia czytać, tańczyć, jeździć konno oraz podróżować. Absolwentka pedagogiki specjalnej na kierunku pedagogiczno-terapeutyczno-leczniczym i opiekuńczo-wychowawczym z edukacją wczesnoszkolną. Obecnie jest w trakcie obrony pracy dyplomowej z arteterapii. Ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Swoje doświadczenie zbierała w placówkach wychowawczych, szpitalach, poradniach psychologiczno- terapeutycznych, szkołach oraz przedszkolach. W Better Academy jest Menedżerem ds. Zarządzania i Administracji.

Z wykształcenia jest antropologiem. Studia ukończyła w Londynie – na University College oraz w Goldsmiths. Studiowała antropologię fizyczną i społeczną, ze specjalizacją w kulturze politycznej. Po studiach przez dobrych kilka lat szukała szczęścia w wielkich organizacjach, żeby w końcu jednak stwierdzić, że największą jej pasją jest nauczanie angielskiego. W nauczaniu najbardziej lubi rozmowy z uczniami i to, że każdy jest zupełnie inny, ma inne zainteresowania, doświadczenia, inne talenty i trudności. Dlatego uważa, że praca nauczyciela nigdy nie jest nudna, nawet jeśli wszystkich uczymy tego samego materiału. Ewa jest mamą 4-letniego Leona i lubi pracować zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Na lekcjach najbardziej dba o to by uczniowie jak najwięcej mówili.

Lektor z 25 letnim doświadczeniem w uczeniu dorosłych i dzieci, w grupach i indywidualnie. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie ukończył swoją edukację i wrócił do Polski. Ma polskie korzenie. Na swoich zajęciach kładzie duży nacisk na wymowę i swobodny sposób komunikacji. Uwielbia muzykę, teatr. Ojciec trójki dzieci.

Michalina jest nauczycielem z powołania, a z wykształcenia socjologiem.
Swoje umiejętności językowe rozwijała w liceum w Stanach Zjednoczonych.
Uczy od ponad 7 lat, wykorzystując  autorskie scenariusze.
Michalina w wolnym czasie tworzy materiały edukacyjne, lubi spacerować, czytać i spędzać czas ze swoim psem.

Agata uwielbia czytać, uczyć się nowych rzeczy i poznawać ludzi. Jest absolwentką Rhode Island School of Design (USA) – edukacją zajmuje się od ponad 10 lat. W Better Academy prowadzi zajęcia z języka angielskiego Fun&Play oraz kursy indywidualne. Jej priorytetem jest dostosowanie treści do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów. Dzięki temu jej podopieczni uczą się tego, co naprawdę ich interesuje, budują pewność siebie i przełamują bariery językowe.

W latach 2005-2010 była tancerką Zespołu Tańca Współczesnego “Tipuri” w Krakowie, jednocześnie sięgając do kontakt improwizacji, modernu, jazzu, a nawet hip hopu. Od roku 2010 prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne, a od roku 2013 także zajęcia jogi. Od roku 2014 należy do zespołu rewiowego Tancerze.pl, z którym występuje w całej Polsce, równolegle biorąc udział w projektach tańca współczesnego w Polsce i zagranicą. Brała udział w wielu warsztatach w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii, Singapurze oraz Meksyku. Występowała m.in. w “Carmina Burana” w Merriam Theater w Filadelfii, w choreografiach Karoliny Kroczak i Bartka Woszczyńskiego oraz w performansach Krakowskiego Teatru Tańca.

Absolwentka łódzkiej Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej, kierunku Taniec, o specjalności tancerz – choreograf oraz studiów magisterskich o specjalności pedagogika tańca i choreografia. 
Dyplomowana nauczycielka jogi RYT200, tancerka Teatru Tańca Zawirowania.
Przeszła liczne szkolenia z pilatesu oraz z zakresu przygotowania motorycznego tancerzy.
 
Ma za sobą wiele projektów i spektakli: „Danse Macabre”, „Clockwork” której choreografem była Minka-Marie Heiß, projekty Elwiry Piorun „Zaplątani w tańcu”, „Warszawa i Ja, czyli tańczący z historią” „Stół z powyłamywanymi nogami”, spektakle Artura Grabarczyka „Ravnfjær” i „Chrome Paradise”, spektakl Daniela Abreu „Real love” Teatru Tańca Zawirowania, „Everything” – kolaborację Teatru Tańca Zawirowania z zespołem z Nowego Jorku Valerie Green/Dance Entropy. 
 
Występowała w Polsce oraz między innymi w Singapurze, Rzymie, Peru, Bułgarii, Nowym Jorku, Portugalii, na Sardynii i Litwie. 

Teodor pasjonuje się fotografią, tworzeniem gier komputerowych, sportem, a przede wszystkim sztuką. Od 3 lat studiuje w Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na wydziale sztuki nowych mediów. Współpracuje z Polską Akademią Nauk, Instytutem Badań Literackich. Ma również doświadczenie w pracy na planach filmowych, sesjach fotograficznych. Wykonuje dużo autorskich zleceń graficznych. W Better Academy Teodor uczy tworzenia gier 3D, programowania, oraz prowadzi kursy projektowania wnętrz i montażu filmów.

Aida pochodzi z Alaski. Jest bardzo pozytywna i uwielbia żartować sobie z pogody.

Uczy języka angielskiego odkąd pamięta.

Ukończyła uczelnie UAA .

Największą radość sprawia jej uczenie osób dorosłych na poziomie średniozaawansowanym i wyższym. Jej najcenniejszą umiejętnością podczas uczenia języka  jest odblokowywanie barier językowych, sprawia że wszyscy zaczynają mówić.

W wolnym czasie lubi się wspinać, spacerować oraz odpoczywać w promieniach słońca.

Jej inspiracją jest Brene Brown.

Waldemar z wykształcenia jest fizykiem komputerowym. Jest wiceprezesem Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki SNaFi i specjalistą od wykorzystywania robotyki w nauczaniu astronomii oraz implementowania najnowszych technik dydaktycznych w nauczaniu aspektów astronomicznych. Prowadził warsztaty  na różnorodnych wydarzeniach naukowych, m.in. dla Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W Better Academy prowadzi zajęcia Fizyka dla klas 6-8 – przygotowanie do olimpiady. Jego uczniowie zajmowali do tej pory  wysokie miejsca w konkursach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, w tym m.in.: w polskiej edycji CanSats in Europe, UAV Airborne Delivery Challenge.

Jej największą pasją od zawsze jest taniec. Pobierała lekcje od najlepszych nauczycieli z całego świata: Dytto, Diablo, Jojo Gomeza i nie tylko. Występowała w profesjonalnych zespołach tanecznych. Madzia jest zwyciężczynią konkursów Światowy Tydzień Tańca 2016 oraz Konkursu Tańca Polskiego. Dzięki temu dostała się do programu mentorskiego Mad Catz. Występowała w różnych musicalach teatralnych i produkcjach telewizyjnych, takich jak World of Dance Poland, musical w Teatrze ROMA, film Disneya „Potomkowie” i „Chicago”. Posiada certyfikaty International Fair Play Dance Camp. Tańczyła również przed meczem Finał Ligi Europy UEFA 2015 w Warszawie.

Na zajęciach Madzia pracuje głównie nad kreatywnością i znajdowaniem nowych rozwiązań dla dzieci w tańcu współczesnym i hip-hopie. Prowadziła także zajęcia na obozach tanecznych. Wraz z przyjaciółmi przygotowywała pokazy dla World of Dance w Berlinie i pokaz na mistrzostwach ulicznego hip-hopu. Bardzo lubi uczyć improwizacji z wykorzystaniem różnych stylów tanecznych takich jak popping, house i hip hop.

Pochodzi z Kanady.  Największą pasją Barta jest muzyka. Od dziecka gra na gitarze i pracuje jako profesjonalny muzyk.

Jest absolwentem Humber College w Toronto, gdzie ukończył muzyczne studia na programie Jazz Performance. Od najmłodszych lat uczy muzyki oraz  gry na gitarze, a nauczanie angielskiego zaczął parę lat temu podczas długiego pobytu w Brazylii. W Better Academy prowadzi zajęcia muzyczne i zajęcia z języka angielskiego.

Jedną z jego największych pasji jest język angielski, którego z powodzeniem uczy od ponad 20 lat, stale poszukując nowych rozwiązań edukacyjnych. Jednocześnie tworzy programy i pomaga innym nauczycielom w ciekawszy sposób prowadzić zajęcia. Przekazywanie wiedzy sprawia mu frajdę. Robi to z zaangażowaniem, dzieląc się z uczniami także dobrą energią. Dzięki temu lekcje z nim nigdy nie są nudne.  Jego najnowszą pasją jest uczenie języka angielskiego poprzez programowanie gier. Kiedy akurat nie uczy dzieci, jego wolny czas wypełnia muzyka. Odpoczywa też przy dobrym filmie albo podróżuje po świecie, w czym pomaga mu doskonała znajomość języka angielskiego.

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, nauczyciel matematyki oraz informatyki z 7 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, począwszy od grup żłobkowych poprzez uczniów klas 4-8. W nauczaniu kieruje się myślą, iż „Czysta matematyka to poezja logicznego myślenia.” Albert Einstein, dlatego zarówno w nauczaniu Informatyki jak i Matematyki duży nacisk kładzie na logiczne myślenie dzieci. Dziecko ma odkrywać świat i samodzielnie starać się wyciągać wnioski ze swoich poczynań. W wolnym czasie lubi gotować, piec, tworzyć gry edukacyjne oraz podróżować. W Better Academy prowadzi zajęcia z programowania, logicznego myślenia i kodowania. 

Szkoły, z którymi współpracujemy

Firmy, z którymi współpracujemy