Better Academy

Kim jesteśmy?

Pasjonaci językowi oraz entuzjaści technologii, innowacji, ciągłego rozwoju. Każdego dnia doświadczamy, jak efektywna jest edukacja oparta na działaniu i zabawie – bez względu na wiek ucznia.

Better Academy powstała w 2013 roku jako szkoła inna niż wszystkie – i taką jest do dzisiaj.

Założyłam Better Academy, ponieważ miałam potrzebę stworzenia miejsca, które będzie uczyło jak się uczyć, aby wciąż być głodnym wiedzy i umiejętności. Wszystko to po angielsku, stąd nasza dewiza: English and Skills.

Takiego podejścia nauczyło mnie moje doświadczenie z długoletniej pracy w dużej korporacji. Znajomość języka obcego bez praktycznych umiejętności i pasji to za mało, aby odnaleźć się we współczesnym świecie.

Dlatego w Better Academy uczymy wiedzy praktycznej.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi metodami i zasadami nauczania oraz z naszym zespołem wyjątkowych nauczycieli.

Do zobaczenia w Better Academy!

Anna Zawadzka
Założycielka i Dyrektor Zarządzająca

Co nas wyróżnia?

Po pierwsze – z kim współpracujemy i jak dobieramy nauczycieli do naszych programów

Po drugie – różnorodność w metodach nauczania i zaangażowanie rodziców i opiekunów

Po trzecie – nacisk na utylitarność nauki języka

Po czwarte – unikalny zbiór pomocy naukowych i wiedza jak z niego korzystać

Nasza misja 


Misją Better Academy jest przygotowanie uczniów do porozumiewania się w międzynarodowym środowisku oraz do efektywnego wykorzystywania języka w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Dzięki temu nasi uczniowie będą gotowi do podjęcia wyzwań przyszłości i będą mieli pozytywny wpływ na świat.

Nasze zajęcia kładą nacisk na rozwijanie kreatywności, innowacyjności oraz umiejętności pracy zespołowej. 

Wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania i technologie edukacyjne, aby lepiej dostosować zajęcia do potrzeb współczesnych uczniów oraz aby umożliwić im szybsze i bardziej efektywne zdobywanie wiedzy i umiejętności językowych.

Założycielka i Dyrektor Zarządzająca

zajęcia z angielskiego

Menadżerka z niemal 15 letnim stażem, pionierka ogólnopolskich rozwiązań CSR – pomysłodawczyni i była prezes fundacji „Lotto”. Wykładała problematykę CSR w Akademii im. Leona Koźmińskiego, autorka publikacji poświęconych tej tematyce. Absolwentka programów mentoringowych Vital Voices.

Dzięki pobytowi w Stanach Zjednoczonych dostrzegła potrzebę założenia szkoły innej niż wszystkie – tak powstała Better Academy – nastawiona na edukację poprzez działanie i zabawę oraz rozwijanie własnych pasji.

Dziś Anna jest specjalistką w zakresie planowania edukacji, pasjonatką nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań w nauczaniu. Wierzy w rozwój osobisty bez względu na wiek i etap życia. Uwielbia inspirować do zmiany i napędzać innych do podejmowania nowych wyzwań. Pochodzi z Przemyśla, miasta o bogatej tradycji, ale swoje dorosłe życie związała z Warszawą.

Jej pasją jest jazda konna, joga relaksacyjna i eksperymenty kulinarne.

Kto uczy w Better Academy?

  • Współpracujemy z nauczycielami, którzy oprócz biegłości w języku angielskim potrafią porozumiewać się także w języku polskim, tak, aby nie zniechęcić naszych uczniów przed mówieniem, dlatego szukamy nauczycieli z doświadczeniem pracy i nauki w krajach anglojęzycznych,

  • Zauważyliśmy, że nauka z native speakerami staje się efektywna dopiero na pewnym etapie obcowania z językiem obcym, kiedy pierwsze bariery i opór przed posługiwaniem się nim udało się pokonać. Biegła znajomość języka angielskiego u naszych nauczycieli jest nieodzowna, ale też niewystarczająca,

  • Dzięki temu szybciej diagnozujemy potrzeby naszych uczniów, szybciej eliminujemy błędy, sprawniej dobieramy metody przyswajania wiedzy.

Szkoły, z którymi współpracujemy

Firmy, z którymi współpracujemy