Better Academy

nauka angielskiego poprzez zajecia plastyczne

Angielski poprzez Sztukę (7-12 lat)

„Angielski poprzez Sztukę” to wprowadzenie do poznania języka angielskiego, jego bogactwa i głębi poprzez interakcję ze sztuką. Zajęcia łączą swobodę wypowiedzi artystycznej z podróżą w poszukiwaniu samych siebie. Lekcje są zorientowane na rozwój kreatywności uczniów, umożliwiając im odkrywanie bogatego świata nowych technik i materiałów.

Kiedy dzieci próbują nowych pomysłów, kreatywność ma szansę rozkwitnąć. Interakcja ze sztuką wzmacnia stymulowanie ośrodków odpowiedzialnych za naukę. Wiele wniosków związanych z tworzeniem sztuki pomaga im w rozwijaniu doskonałych umiejętności motorycznych i wizualno-przestrzennych, które są naprawdę ważne dla ich należytego rozwoju.

› Czytaj więcej

programowanie po angielsku dla dzieci

Angielski z elementami kodowania (5-6 lat)

Coraz więcej mówi się o tym, że programowanie jest językiem przyszłości, z którym – podobnie jak z językiem angielskim – dzieci powinny się oswajać od najmłodszych lat. Dlatego też zapraszamy do udziału w prestiżowym kursie języka angielskiego z elementami kodowania dla przedszkolaków. Wspólnie poznajemy podstawy języka angielskiego i programowania poprzez liczne gry, zabawy na matach do kodowania i świetnie spędzony czas.

› Czytaj więcej

język angielski dla dzieci i młodzieży

Fun & Play – gry i zabawy po angielsku (5-16 lat)

Myślisz, że nauka angielskiego i dobra zabawa idą w parze?

U nas tak! Dzieci poprzez gry edukacyjne i zabawy ruchowe uczą się oraz powtarzają nowo poznane słownictwo.

Przełamujemy ich barierę językową.

› Czytaj więcej