Better Academy

ZAJĘCIA MUZYCZNE

zajęcia muzyczne warszawa

Zajęcia muzyczne w języku angielskim dla najmłodszych w stylu Gordonowskim  – Happy Tunes (od 6 miesięcy do 4 lat)

Czy chcesz ułatwić swojemu dziecku naukę języka? Stymulować wyobraźnię, zdolności matematyczne i koordynację ruchową? Nasze zajęcia muzyczne w języku angielskim są dla wszystkich rodziców, którzy chcą zadbać o wszechstronny rozwój swojego malucha. Zwiększamy kompetencje językowe i rozwijamy wrodzone predyspozycje muzyczne. Wspomagamy rozwój mowy, koordynację ruchową i zdolności manualne.

pexels-cottonbro-3662802

Nauka tańca po angielsku (4-6 lat)

Czy Twoje dziecko lubi uczyć się poprzez zajęcia ruchowe? Czy chcesz, aby Twoje dziecko od małego uczyło się języka angielskiego? Jeśli tak, to te unikalne połączenie zajęć taneczno-rytmicznych z nauką języka angielskiego jest dla Twojego dziecka!

lekcje gry na gitarze

Zajęcia muzyczne – Music Club (7-16 lat)

Zanurz się w oceanie muzyki i poznaj wszystkie elementy tej uniwersalnej formy sztuki. W trakcie zajęć uczniowie będą mieli szansę podzielić się swoją dotychczasową wiedzą muzyczną i wzbogacić ją jeszcze bardziej rozmawiając o takich zagadnieniach jak: gatunki muzyczne, instrumenty muzyczne i teoria muzyki. Nasi uczniowie dowiedzą się również,i jaki wpływ na muzykę miały różne kultury i wydarzenia historyczne. Wszystko to w języku uniwersalnym, czyli po angielsku!

angielski dla dzieci warszawa

Music Production (11-16 lat)

Muzyka nieustannie towarzyszy nam w życiu codziennym – słyszymy ją w sklepie robiąc zakupy, budzi emocje, kiedy gramy w naszą ulubioną grę komputerową lub oglądamy nasz ulubiony serial. Nasz kurs przybliży Wam wszystkie elementy związane z procesem produkcyjnym i samymi nagraniami oraz zwróci Waszą uwagę na różne sposoby tworzenia utworów muzycznych. W trakcie kursu dowiecie się również jak przez lata zmieniał się proces produkcyjny i nagraniowy oraz jaki wpływ na te zmiany miała technologia. Wszystko to po angielsku, czyli w języku, w którym powstaje większość międzynarodowych hitów.

 

nauka angielskiego warszawa

Angielski z gitarą i ukulele (7-12 lat)

Czy Twoje dziecko lubi słuchać muzyki? Czy lubi uczyć się poprzez muzykę i piosenki? Jeśli tak, to te muzyczno-językowe zajęcia są właśnie dla niego! Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnego instruktora gry na gitarze i ukulele, który jest również wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego z Kanady.