Better Academy | Język angielski dla dzieci | Warszawa Mokotów

Zajęcia online:

Nasze zajęcia online przeznaczone są dla osób, które nie mogą pojawić się na zajęciach w Akademii (np. mieszkających poza Warszawą) oraz dla tych, które po prostu wolą uczyć się w domowym zaciszu. Ponieważ wiemy, że udział w zajęciach w formie zdalnej wymaga zaangażowania, opracowaliśmy specjalny system, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować, że dziecko zaloguje się na zajęcia i będzie aktywnie w nich uczestniczyć.

Na naszych zajęciach online stosujemy ćwiczenia multimedialne i interaktywne. Lekcje prowadzone są zdalnie przez aplikację Livewebinar w czasie rzeczywistym.

Do zajęć potrzebne są:

  • komputer lub tablet; 
  • słuchawki;
  • ciche miejsce;
  • zeszyt, długopis.

Jeśli jest do wyboru WiFi i połączenie za pomocą kabla – najlepsze będzie połączenie kablowe.

zajęcia_movie_maker

Młody filmowiec (7-17 lat)

Czy twoje dziecko już oznajmiło ci, że będzie youtuberem albo influencerem na Instagramie? A może tworzy już ze znajomymi choreografie na Tik Toka? Uczymy filmowania, obsługi programów do obróbki wideo (Kdenlive, OBS i GIMP) oraz języka angielskiego. Ćwiczymy planowanie i zarządzanie czasem, wychodzenie z inicjatywą i pracę w zespole, komunikację interpersonalną i promowanie finalnego produktu.

 

zajecia_projektowanie_wnetrz

Zajęcia z projektowania wnętrz – mój własny pokój (9-16 lat)

Czy twoje dziecko lubi bawić się w budowanie i urządzanie domów i mieszkań? Chętnie rysuje, planuje i interesuje się designem? Jeśli tak – nasz nowy, autorski program jest właśnie dla twojego dziecka! Jako pierwsi w Polsce uczymy dzieci podstaw projektowania wnętrz. Dzięki temu dziecko będzie w stanie w stanie zaprojektować własny pokój, a przyszłości zawodowo zająć się architekturą lub projektowanie wnętrz.

zajecia_fizyka

Fizyka dla młodzieży (12+)

Czy twoje dziecko ciekawi to, jak działa świat i wszechświat? Jeśli tak, zapraszamy was na specjalne zajęcia w formie warsztatowo-wykładowej, podczas których zgłębimy tajniki fizyki. Jak powstaje tęcza? Czym różnią się fale dźwiękowe od tych na wodzie? A jak działa pilot do telewizora? Jak kuchenka mikrofalowa podgrzewa potrawy? Podczas naszych zajęć na większość z powyższych pytań sami udzielicie odpowiedzi.

Zajęcia z języka francuskiego

Język francuski (6-16 lat)

Czy chcesz zapewnić swojemu dziecku solidne podstawy języka francuskiego? Oswoić je z brzmieniem i melodią języka, a przy tym nauczyć słownictwa, konstrukcji zdaniowych i poprawnej wymowy? Na zajęciach oglądamy filmy i uczymy się o nich. Przełamujemy bariery językowe w przyjaznej atmosferze i intensywnie ćwiczymy pod okiem native speakera.

 

Zajęcia z projektowania gier 3D

Tworzenie gier 3D (10-16 lat)

Czy twoje dziecko spędza długie godziny grając w gry na konsoli, komputerze lub urządzeniach mobilnych? To niewinne hobby można łatwo przekuć w wartościową pasję. Umiejętność tworzenia gier jest nie tylko niekończącą się zabawą – to kapitał, który zaowocuje w przyszłości. W trakcie zajęć dziecko uczy się logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i podstaw programowania – kulminacją jest stworzenie własnej, trójwymiarowej mini-gry.