Nasze programy w języku angielskim

Angielski z elementami kodowania (5-6 lat)

Coraz więcej mówi się o tym, że programowanie jest językiem przyszłości, z którym – podobnie jak z językiem angielskim – dzieci powinny się oswajać od najmłodszych lat. Dlatego też zapraszamy do udziału w prestiżowym kursie języka angielskiego z elementami kodowania dla przedszkolaków. Wspólnie poznajemy podstawy języka angielskiego i programowania poprzez liczne gry, zabawy na matach do kodowania i świetnie spędzony czas.

› Czytaj więcej

Matematyka na wesoło (Creative Math) (5-8 lat)

Matematyka na wesoło to nowa metoda nauki, która daleko wykracza poza zapamiętywanie na pamięć reguł rządzących tą dziedziną. Porzucamy skostniałe metody poznawania królowej nauk, na rzecz efektywnych i uwielbianych przez dzieci metod. Mierzymy, konstruujemy, liczymy, rozwiązujemy problemy wizualne poprzez interakcję z grami logicznymi, puzzlami i sztuką. Dzięki kreatywnej matematyce, dzieci uczą się tworząc i tworzą ucząc. Świetnie się przy tym bawią i nie trzeba ich zachęcać do aktywnego brania udziału w zajęciach. Kreatywna matematyka to połączenie dobrej zabawy z najskuteczniejszymi metodami rozwijania się i poznawania. To pierwszy krok na drodze do lepszych ocen w nowym roku szkolnym.

› Czytaj więcej

Fun & Play – gry i zabawy po angielsku (5-16 lat)

Myślisz, że nauka angielskiego i dobra zabawa idą w parze?

U nas tak! Dzieci poprzez gry edukacyjne i zabawy ruchowe uczą się oraz powtarzają nowo poznane słownictwo.

Przełamujemy ich barierę językową.

› Czytaj więcej

Podstawy programowania z Ozobotami (Basics of coding with Ozobots) (7-10 lat)

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku pracy przyszłości, przygotowaliśmy program, gdzie uczymy fundamentów kodowania za pomocą dekonstrukcji kodów, programowalnych robotów, interaktywnych gier i zabaw. Zajęcia pozwalają nam wyposażyć dzieci w narzędzia do poruszania się w świecie nowych technologii i zachęcić je, by nie obawiały się samodzielnie go eksplorować.

W trakcje lekcji uczymy pojęcia pętli, zmiennych i instrukcji związanych z realnymi programami. Wspólnie tworzymy gry, i uczymy się programować prostą sztuczną inteligencję. 

› Czytaj więcej

nauka angielskiego poprzez zajecia plastyczne

Angielski poprzez Sztukę (7-12 lat)

„Angielski poprzez Sztukę” to wprowadzenie do poznania języka angielskiego, jego bogactwa i głębi poprzez interakcję ze sztuką. Zajęcia łączą swobodę wypowiedzi artystycznej z podróżą w poszukiwaniu samych siebie. Lekcje są zorientowane na rozwój kreatywności uczniów, umożliwiając im odkrywanie bogatego świata nowych technik i materiałów.

Kiedy dzieci próbują nowych pomysłów, kreatywność ma szansę rozkwitnąć. Interakcja ze sztuką wzmacnia stymulowanie ośrodków odpowiedzialnych za naukę. Wiele wniosków związanych z tworzeniem sztuki pomaga im w rozwijaniu doskonałych umiejętności motorycznych i wizualno-przestrzennych, które są naprawdę ważne dla ich należytego rozwoju.

› Czytaj więcej

Kodowanie w Pythonie (11-16 lat)

Kodowanie w Pythonie to zajęcia zorientowane na naukę jednego z najpopularniejszych języków programowania. Za pomocą narzędzi dydaktycznych, takich jak np. tablica cyfrowa czy płytki Micro:bit, uczniowie poznają fundamenty programowania. Następnie, dzięki uzyskanej wiedzy poznają struktury programów komputerowych. Kulminacją zajęć jest stworzenie prostej gry komputerowej.

Programowanie to świetny sposób na poznanie i rozwijanie logicznego myślenia. Przez takie rozumiemy głównie poznanie istotności ciągów przyczynowo skutkowych, jak również zdolności związane z interpretacją i wyciąganiem wniosków na podstawie dostępnych informacji. 

› Czytaj więcej