Better Academy

Nasze programy:

Zajęcia z angielskiego

Zajęcia z języka angielskiego dla młodzieży – Fun&Play (8-16 lat)

Czy twoje dziecko nie lubi posługiwać się angielskim? A może wstydzi się mówić w tym języku? W Better Academy przełamujemy bariery językowe poprzez zabawę. Podczas zabaw dziecko uczy się słownictwa, gramatyki i poprawnej wymowy dzięki grom edukacyjnym i zabawom ruchowym oraz ćwiczy pod okiem angielskojęzycznego nauczyciela.

angielski dla dzieci

Gry komunikacyjne – Communication Games (9-14 lat)

Czy chcesz, aby Twoje dziecko w łatwy i przyjemny sposób nauczyło się mówić po angielsku? Na naszych zajęciach rozwój właśnie tej umiejętności jest w centrum uwagi. Język angielski dla dzieci nigdy nie był tak atrakcyjny. Dlaczego? Bo poprzez szereg gier i zabaw językowych Twoje dziecko z łatwością pokona barierę w mówieniu i zacznie swobodnie używać języka angielskiego.

zajęcia pozalekcyjne dla dzieci

Młody filmowiec (10-16 lat) – Movie Maker

Czy twoje dziecko już oznajmiło ci, że będzie youtuberem albo influencerem na Instagramie? A może tworzy już ze znajomymi choreografie na Tik Toka? Uczymy filmowania, obsługi programów do obróbki wideo (Kdenlive, OBS i GIMP) oraz języka angielskiego. Ćwiczymy planowanie i zarządzanie czasem, wychodzenie z inicjatywą i pracę w zespole, komunikację interpersonalną i promowanie finalnego produktu.

zajecia_projektowanie_wnetrz

Projektowanie wnętrz (9-16 lat) – Interior design

Czy twoje dziecko lubi bawić się w budowanie i urządzanie domów i mieszkań? Chętnie rysuje, planuje i interesuje się designem? Jeśli tak – nasz nowy, autorski program jest właśnie dla twojego dziecka! Jako pierwsi w Polsce uczymy dzieci podstaw projektowania wnętrz. Dzięki temu dziecko będzie w stanie w stanie zaprojektować własny pokój, a przyszłości zawodowo zająć się architekturą lub projektowanie wnętrz.

Zajęcia podstawy programowania

Wstęp do programowania (7-10 lat) – Basics of coding

Czy twoje dziecko interesuje się technologią? A może ciągle gra w gry, a ty martwisz się, że zbyt dużo czasu poświęca tej rozrywce? Takie hobby łatwo jest przekuć w praktyczną umiejętność. By ułatwić najmłodszym wejście w świat języków komputerowych, warto zapewnić im solidne podstawy. Program przygotowany przez Better Academy daje dziecku narzędzia do poruszania się w cyfrowym świecie nowych technologii i zachęca, by nie obawiało się samodzielnie go eksplorować. 

Zajęcia z programowania

Zajęcia z programowania dla młodzieży (11-16 lat) – Coding for teens

Czy twoje dziecko interesuje się komputerami, informatyką albo matematyką? A może rozumie już podstawy programowania i chciałoby nauczyć się posługiwać popularnym językiem komputerowym? Na zajęciach uczymy podstaw języków programowania (m.in. Pythona – najbardziej pożądanego na rynku pracy), ćwiczymy zdolność logicznego myślenia i odkrywamy tajniki działania programów komputerowych.

zajęcia dla dzieci i młodzieży

Angielski z tworzeniem gier 3D 

Język angielski dla dzieci od od 7 do 12 lat. Zajęcia łączą naukę języka angielskiego z tworzeniem gier komputerowych w formule 3D. W trakcie kursu uczniowie dowiedzą się, jak w prosty sposób wykonać własne gry komputerowe z oprogramowaniem Kodu Game Lab, przy okazji ucząc się języka angielskiego.

Zajęcia z projektowania gier 3D

Tworzenie gier 3D (10-16 lat) – 3D coding

Czy twoje dziecko spędza długie godziny grając w gry na konsoli, komputerze lub urządzeniach mobilnych? To niewinne hobby można łatwo przekuć w wartościową pasję. Umiejętność tworzenia gier jest nie tylko niekończącą się zabawą – to kapitał, który zaowocuje w przyszłości. W trakcie zajęć dziecko uczy się logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i podstaw programowania – kulminacją jest stworzenie własnej, trójwymiarowej mini-gry.