Nasze programy:

Zajęcia z angielskiego

Zajęcia z języka angielskiego dla młodzieży – Fun&Play (8-16 lat)

Czy twoje dziecko nie lubi posługiwać się angielskim? A może wstydzi się mówić w tym języku? W Better Academy przełamujemy bariery językowe poprzez zabawę. Podczas zabaw dziecko uczy się słownictwa, gramatyki i poprawnej wymowy dzięki grom edukacyjnym i zabawom ruchowym oraz ćwiczy pod okiem angielskojęzycznego nauczyciela.

kaligrafia

Kaligrafia 

Kontakt z literą nie musi być nudny, a sztuka liternictwa (czyli rysowania liter) oraz kaligrafii (czyli ładnego pisania) staje się powoli coraz bardziej popularna. Warto zachęcać dziecko do jej nauki nie tylko ze względów estetycznych, ale też dla ćwiczenia ogólnej sprawności umysłowej i manualnej ręki.

kids

Gry komunikacyjne – Communication Games (9-14 lat)

Czy chcesz, aby Twoje dziecko w łatwy i przyjemny sposób nauczyło się mówić po angielsku? Na naszych zajęciach rozwój właśnie tej umiejętności jest w centrum uwagi. Język angielski dla dzieci nigdy nie był tak atrakcyjny. Dlaczego? Bo poprzez szereg gier i zabaw językowych Twoje dziecko z łatwością pokona barierę w mówieniu i zacznie swobodnie używać języka angielskiego.

Zajecia dla dzieci gitara

Zajęcia muzyczne – Music Club (7-16 lat)

Zanurz się w oceanie muzyki i poznaj wszystkie elementy tej uniwersalnej formy sztuki. W trakcie zajęć uczniowie będą mieli szansę podzielić się swoją dotychczasową wiedzą muzyczną i wzbogacić ją jeszcze bardziej rozmawiając o takich zagadnieniach jak: gatunki muzyczne, instrumenty muzyczne i teoria muzyki. Nasi uczniowie dowiedzą się również,i jaki wpływ na muzykę miały różne kultury i wydarzenia historyczne. Wszystko to w języku uniwersalnym, czyli po angielsku!

Zajecia dla dzieci

Music Production (11-16 lat)

Muzyka nieustannie towarzyszy nam w życiu codziennym – słyszymy ją w sklepie robiąc zakupy, budzi emocje, kiedy gramy w naszą ulubioną grę komputerową lub oglądamy nasz ulubiony serial. Nasz kurs przybliży Wam wszystkie elementy związane z procesem produkcyjnym i samymi nagraniami oraz zwróci Waszą uwagę na różne sposoby tworzenia utworów muzycznych. W trakcie kursu dowiecie się również jak przez lata zmieniał się proces produkcyjny i nagraniowy oraz jaki wpływ na te zmiany miała technologia. Wszystko to po angielsku, czyli w języku, w którym powstaje większość międzynarodowych hitów.

 

zajęcia_movie_maker

Młody filmowiec (10-16 lat) – Movie Maker

Czy twoje dziecko już oznajmiło ci, że będzie youtuberem albo influencerem na Instagramie? A może tworzy już ze znajomymi choreografie na Tik Toka? Uczymy filmowania, obsługi programów do obróbki wideo (Kdenlive, OBS i GIMP) oraz języka angielskiego. Ćwiczymy planowanie i zarządzanie czasem, wychodzenie z inicjatywą i pracę w zespole, komunikację interpersonalną i promowanie finalnego produktu.

zajecia_projektowanie_wnetrz

Projektowanie wnętrz (9-16 lat) – Interior design

Czy twoje dziecko lubi bawić się w budowanie i urządzanie domów i mieszkań? Chętnie rysuje, planuje i interesuje się designem? Jeśli tak – nasz nowy, autorski program jest właśnie dla twojego dziecka! Jako pierwsi w Polsce uczymy dzieci podstaw projektowania wnętrz. Dzięki temu dziecko będzie w stanie w stanie zaprojektować własny pokój, a przyszłości zawodowo zająć się architekturą lub projektowanie wnętrz.

Zajęcia podstawy programowania

Wstęp do programowania (7-10 lat) – Basics of coding

Czy twoje dziecko interesuje się technologią? A może ciągle gra w gry, a ty martwisz się, że zbyt dużo czasu poświęca tej rozrywce? Takie hobby łatwo jest przekuć w praktyczną umiejętność. By ułatwić najmłodszym wejście w świat języków komputerowych, warto zapewnić im solidne podstawy. Program przygotowany przez Better Academy daje dziecku narzędzia do poruszania się w cyfrowym świecie nowych technologii i zachęca, by nie obawiało się samodzielnie go eksplorować. 

Zajęcia z programowania

Zajęcia z programowania dla młodzieży (11-16 lat) – Coding for teens

Czy twoje dziecko interesuje się komputerami, informatyką albo matematyką? A może rozumie już podstawy programowania i chciałoby nauczyć się posługiwać popularnym językiem komputerowym? Na zajęciach uczymy podstaw języków programowania (m.in. Pythona – najbardziej pożądanego na rynku pracy), ćwiczymy zdolność logicznego myślenia i odkrywamy tajniki działania programów komputerowych.

pexels-cottonbro-4708880

Angielski z tworzeniem gier 3D 

Język angielski dla dzieci od od 7 do 12 lat. Zajęcia łączą naukę języka angielskiego z tworzeniem gier komputerowych w formule 3D. W trakcie kursu uczniowie dowiedzą się, jak w prosty sposób wykonać własne gry komputerowe z oprogramowaniem Kodu Game Lab, przy okazji ucząc się języka angielskiego.

Zajęcia z projektowania gier 3D

Tworzenie gier 3D (10-16 lat) – 3D coding

Czy twoje dziecko spędza długie godziny grając w gry na konsoli, komputerze lub urządzeniach mobilnych? To niewinne hobby można łatwo przekuć w wartościową pasję. Umiejętność tworzenia gier jest nie tylko niekończącą się zabawą – to kapitał, który zaowocuje w przyszłości. W trakcie zajęć dziecko uczy się logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i podstaw programowania – kulminacją jest stworzenie własnej, trójwymiarowej mini-gry.

pexels-cottonbro-4708872

Angielski z gitarą i ukulele (7-12 lat)

Czy Twoje dziecko lubi słuchać muzyki? Czy lubi uczyć się poprzez muzykę i piosenki? Jeśli tak, to te muzyczno-językowe zajęcia są właśnie dla niego! Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnego instruktora gry na gitarze i ukulele, który jest również wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego z Kanady.

Zajęcia z języka francuskiego

Język francuski (7-16 lat)

Czy chcesz zapewnić swojemu dziecku solidne podstawy języka francuskiego? Oswoić je z brzmieniem i melodią języka, a przy tym nauczyć słownictwa, konstrukcji zdaniowych i poprawnej wymowy? Na zajęciach oglądamy filmy i uczymy się o nich. Przełamujemy bariery językowe w przyjaznej atmosferze i intensywnie ćwiczymy pod okiem native speakera.

Zajęcia z matematyki na wesoło

Matematyka –  geometria z kartką papieru (10-14 lat)

Czy twoje dziecko chętnie rysuje albo buduje z klocków skomplikowane struktury? A może już tworzy własne projekty pojazdów, ubrań, budynków, urządzeń albo wnętrz? Uczymy, jak mierzyć, planować i rozmieszczać przestrzennie różne elementy, aby tworzyły spójną całość w danym kontekście. Na naszych zajęciach ćwiczymy myślenie krytyczne, abstrakcyjne oraz umiejętności manualne, o których często zapomina się w systemowej edukacji.